Daniel na meczu i spotkaniu z policją

Daniel kibicował w meczu kwalifikacyjnym UEFA EURO 2020 Szwecja-Hiszpania w Friends Arena 15 października ze swoimi przyjaciółmi Johanem Skarborgiem i Patrikem Vrbanc.

Po prawej stronie Daniela siedzi Nicklas Lindström, była szwedzka gwiazda NHL, a za Danielem Tomas Brolin, brązowy medalista z Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 1994 r.
17 października książę Daniel odwiedził młodzieżową grupę policji w Sztokholmie, a także muzeum, plac Sergels oraz dom w Vasastan

Książę rozmawiał o pracy młodych zaangażowanych w pomoc i bezpieczeństwo społeczeństwaporozmawiać o naszej pracy.

Był bardzo zadowolony i uważa, że to niesamowicie satysfakcjonujące spotkać tak wielu różnych ludzi,  wyraził wielki podziw dla młodych ludzi.
Na zdjęciu przedstawiciele z policji młodzieży w północnej części, straży pożarnej w Sztokholmie oraz mobilnej straży pożarnej w Sztokholmie.Później tej nocy książę uczestniczył w pracach policji w obszarach, w których występuje przestępczość nieletnich, aby uzyskać informacje i wiedzę na temat podejmowanych wysiłków policji.
5-7 listopada, przyszła para królewska księżniczka Victoria i książę Daniel udadzą się do Bośni i Hercegowiny wraz z panią minister klimatu i środowiska Isabellą Lövin.

Komentarze